KURUMSAL

1972 yılından bu yana tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmamız 25 yıl SOYMER tülleri ana bayiliği yaptıktan sonra 1997 yılında fantezi kumaş üretimine başlamıştır. 2004 yılında yeniden yapılanarak brodelik kumaş üretimine ağırlık veren yapısıyla Beeteks Tekstil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi’ni kurduk. Son model Karl Mayer Raşel Örgü makineleriyle Powernet Lycralı tül, brodelik kumaş, polyester, naylon tül üretimine başladık.

2014 yılında son teknoloji ile üretilerek, bünyemize katılan jakarlı raşel makinaları ile dış giyim, iç giyim, perdelik ürünleri bünyesine katan Beeteks Tekstil, Erke Dantel Tekstil’i kurmuştur.

Firmamızda üretimin tamamı Lazer ve optik gözler ile yapılmaktadır. Kalite kontrol edilmez üretilir düşüncesi ile çalışan firmamızın en başta kullanılan ipliğin test değerleri, makinelerin bakımlı olması ile arızayı başlamadan kontrol altına almaktadır. Şirketimiz verdiği terminlere uymada gereken hassasiyeti gösterir. Kullandığımız ipliklerin insan tenine uyumlu olması, alerjik özelliklerini ve kolay yıkanabilmesini araştırdıktan sonra üretimde kullanmaya başlıyoruz. Kumaşların tahlillerini Almanya’da özel akredite olmuş laboratuvarlarda yaptırıp, üretim aşamasında her topa kalite kontrol numarası vermekteyiz. Ayrıca kumaşın kenarına barkod koyarak son aşamaya kadar kumaşımızın takibini yapmaktayız.